Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

 

 

Struktura organizacyjna

Wójt Gminy Rybno

Damian Jaworski, pok. 11, tel. wew. 22, e-mail: wojt@gminarybno.com

Sekretarz

Krystian Gołębiewski, pok. 14, tel. wew. 24, e-mail: sekretarz@gminarybno.com

Skarbnik

Grażyna Dybiec, pok. 9, tel. wew. 23, e-mail: grazyna.dybiec@gminarybno.com

 

Sekretariat

Podinspektor - Maria Białkowska, pok. 11, tel. wew. 21, e-mail: sekretariat@gminarybno.com

 

Referat Finansowy

Inspektor - Agnieszka Sołtysiak, pok. 7, tel. wew. 31, e-mail: agnieszka.soltysiak@gminarybno.com

Inspektor - Mariola Sokołowska, pok. 10, tel. w. 32, e-mail: finanse@gminarybno.com

Inspektor - Iwona Lelonek, pok. 10, tel. wew. 32, e-mail: finanse@gminarybno.com

 

Kasa

Marzena Wołek, pok. 16, tel. wew. 30,

 

Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich/Zastępca Kierownika USC/Archiwum Zakładowe

Mirosława Gałuszewska, pok. 8, tel. wew. 29, e-mail: usc@gminarybno.com

​Biuro Rady Gminy/Dowody Osobiste

Inspektor - Aneta Szymańska, pok. 8, tel. wew. 29, e-mail: usc@gminarybno.com

 

Kierownik Referatu Rolnictwa i Gospodarki Komunalnej

Martyna Fidrych, pok. 18, tel. wew. 26, e-mail: martyna.fidrych@gminarybno.com

 

Referat Rolnictwa i Gospodarki Komunalnej

Inspektor - Iwona Żółtowska, pok. 18, tel. wew. 25, e-mail: iwona.zoltowska@gminarybno.com

Inspektor - Joanna Mijas, pok. 18, tel. wew. 27, e-mail: joanna.mijas@gminarybno.com

Podinspektor - Artur Felczak, pok. 18, tel. wew. 27, e-mail: artur.felczak@gminarybno.com

Inspektor - ​Anna Kocemba, pok. 13, tel. wew. 28​, e-mail: anna.kocemba@gminarybno.com

Inspektor - Urszula Adamiak, pok. 13, tel. wew. 28, e-mail: urszula.adamiak@gminarybno.com

 

Radca Prawny

Jolanta Służalska - Mrożewska​, pok. 3,

 

Starszy Informatyk

Rafał Wojnowski, pok. 2, tel. wew. 35, e-mail: informatyk@gminarybno.com

Informacje

Liczba wyświetleń: 2113
Utworzono dnia: 04.04.2017
Dokument opublikował:
Administrator

Historia publikacji

  • 10.01.2020 14:32, Administrator
    Edycja strony: Struktura organizacyjna
  • 10.01.2020 14:16, Administrator
    Edycja strony: Struktura organizacyjna
  • 07.01.2020 17:40, Administrator
    Edycja strony: Struktura organizacyjna