Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gmina Rybno

PKS Rybno

 

​​

 

Wszystkie połączenia autobusowe łączące Rybno - Sochaczew:

 

Rybno              ► Sochaczew Czas podróży Cena biletu
06:46                    07:13 30 min 7,50 zł
08:15                    08:45 30 min 7,50 zł
12:10                    12:40 30 min 7,50 zł
14:30                    14:54 24 min 7,50 zł
15:25                    15:55 30 min 7,50 zł

 

Informacja całodobowa (Grodzisk Mazowiecki)

tel. (022) 755-61-03

 
 
 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny